Komunikat odnośnie spotkania PS PR

Administracja strony PS Public Relations informuje, iż przebieg ubiegłego spotkania członków i sympatyków strony PS PR, które miało miejsce w 10.10.2019 r. w Gdyni nie przedstawia zamierzeń, z jakimi PS PR zainicjowało jego organizację ani stanowiska PS PR wobec agencji PRowych.

Zmiany podczas spotkania nie zostały wcześniej uzgodnione

Zebranie nie potoczyło się w sposób, jaki ustalił to wcześniej Zarząd PS PR. Również w trakcie przygotowań wyłoniły się działania, które – choć podjęte z ramienia PS PR – nie zostały w żaden sposób omówione w gronie Zarządu PS PR i nie powinny być referowane jako działania uzgodnione w imieniu administracji strony. Założeniem PS Public Relations było zaproszenie na dwa kolejne zebrania sympatyków strony – które odbywają się regularnie w każdym miesiącu – przedstawicieli wszystkich zwaśnionych stron w celu konfrontacji. Niezmiernie zależało nam, aby pani Dorota Bac i pan Dariusz Kinur mogli wyrazić swój punkt widzenia w tej sprawie i przedyskutować na forum publicznym stawiane wobec siebie oskarżenia i udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania osób zainteresowanych. Takie było pierwotne założenie tych spotkań przyjęte przez członków administracji PS PR. 

Administracja PS PR nie znajduje uzasadnienia

Pogląd PS PR dotyczący niezgody i opinia co do poczynań firmy pana Dariusza, jak również pani Doroty jest powszechnie znany, jednoznaczny i nie uległ zmianie. Administracja PS PR ponawia, iż nie odnajduje żadnych przesłanek dla działań kierownictwa firmy pana Dariusza wobec drugiej spółki, niezależnie od przyczyny konfliktu, jak i wcześniejszych relacji obu stron. Idea spotkania, powód zaproszenia reprezentantów agencji, a także rola pani Doroty podczas tego zebrania zostały przeinaczone. Zarówno, jak i w wyniku przebiegu spotkania, a także poprzez czynności podejmowane podczas jego przygotowywania. 

Pora na wyjaśnienia w tej sprawie

Administracja PS PR dzisiaj zwróciła się do Wiceprezesa PS PR, pana Tomka Mokraka na którym ciążyła odpowiedzialność za przygotowanie spotkania o przedstawienie wyjaśnień z czyjej inicjatywy i w jaki sposób nieuzgodnione wcześniej zmiany miały miejsce. Zarząd PS PR podejmie decyzję co do dalszych kroków po otrzymaniu tychże wyjaśnień. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *