Złoty Kłos dla Michała Czarnka!

W trakcie GALI PS PR 2019 PS Public Relations wyróżniło poprzez przyznanie swojej nagrody „Złoty Kłos”. Tegorocznym laureatem, który został uhonorowany przez PS PR, jest Michał Czarnek, wieloletni rzecznik prasowy Polskiego Związku Wykopów.

„Złoty Kłos” – nagroda za wkład w rozwój branży PR serwisów internetowych

„Złoty Kłos” jest gratyfikacją, którą dorocznie Postscriptum Public Relations wyróżnia osoby, których dorobek zawodowy w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju branży PR w Polsce, wyjaśnia Maciej Kinerski, Prezes Postscriptum Public Relations. Maciej Kinerski dodaje, że Zarząd PS PR nie skupia się jedynie na osiągnięciach z danego roku, a jest to jakby nagroda za całokształt dokonań uhonorowywanej osoby.  

Tegoroczny laureat „Złotych Kłosów”, Michał Czarnek został wyróżniony za ponad dziesięcioletnią służbę w PZW, gdzie od podstaw udało mu się stworzyć świetnie funkcjonujący, nowoczesny mechanizm pracy służb prasowych. Tym samym wyznaczył godzien naśladowania, nowy standard kooperacji między mediami społecznościowymi a ich społecznością.  

Wzór dla młodych 

Michał Czarnek to autorytet i wzór do naśladowania dla dużej grupy rzeczników prasowych. Należy dodać, że do dzisiaj dziennikarze wspominają go z wielką życzliwością, pomimo iż od prawie roku nie robi nic już w PZW. Aktualnie zajmuje on stanowisko zastępcy redaktora naczelnego w dzienniku Elfie Opowieści.  Laureat przyznaje, że to dla niego niezmiernie ważna nagroda. Jest to ukoronowanie jego kariery jako rzecznika prasowego, a także dowód, że styl, w jakim wykonuje swoją pracę, spotyka się z pozytywną opinią wśród osób ze środowiska Public Relations.  

Szacunek, uczciwość i rzetelność to podstawa 

Michał Czarnek zawsze uważał, że wzajemny szacunek, rzetelność i uczciwość to najważniejsze cechy. Ta nagroda to znak dla młodych adeptów zawodu, że naprawdę warto utrzymywać najwyższe standardy.  

Nagrodę „Złotego Kłosa” Michałowi Czarnkowi podczas „GALI PS PR 2019”  wręczył osobiście światowej sławy specjalista Public Relations – Anna Setka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *